






5 785 ₴
Термотрансферний принтер етикеток та браслетів Xprinter XP-T261B - Це принтер, який може друкувати на етикетках шириною 25 – 60мм (Ширина друку – 56мм) зі швидкістю до 203 мм/с методом прямого термодруку, а також методом термоперенесення, використовуючи ріббон – спеціальну фарбувальну стрічку.
Робочий ресурс
В термопринтері використовується якісний термоелемент із великим запасом міцності (ресурс до 30км), який забезпечує безперебійну та тривалу експлуатацію обладнання. Рекомендований обсяг друку до 4000 етикеток на добу. Рекомендується очищати спиртом друкувальну термоголовку принтера після кожної зміни рулону – це дозволить значно підвищити термін експлуатації.
Сумісність із програмами
Для формування дизайну етикетки надається програма BarTender. Принтер сумісний з усіма операційними системами, а драйвера можна завантажити на нашому сайті. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації та обліку, а також CRM-системами на базі Windows / Linux / Mac / Android, включаючи програми, що використовуються компанією «Нова Пошта».
Xprinter XP-T261B - Специфікація термопринтера:
Типи штрих-кодів, які може друкувати принтер:
Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2(5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11, PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR Code, Aztec.
Мова команд та керування принтером:
TSPL, EPL, ZPL, DPL
Компактні габарити
Принтер має досить невеликі розміри і не потрібує багато місця.
Розміри: 245мм (D) x 170мм (W) x 145мм (H)
Вага: 1.65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 56 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+Ethernet |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 1.65 кг |