


8 010 ₴
Zebra GX420t – настільний термотрансферний принтер для друку етикеток. Рекомендується для використання на складах, в логістичних компаніях, виробничих цехах, де необхідно друкувати до 4 тис. етикеток на день. Основна сфера застосування - друк ТТН для логістичних компаній та служб доставки (Друк ТТН Нової Пошти, ТТН Укрпошти, Justin)
Специфіка термотрансферного принтера етикеток Zebra GX420t
Система самодіагностики та захисту принтера сповіщає про перегрів термоголовки за допомогою індикатора на передній панелі.
Переваги термотрансферного принтера етикеток Zebra GX420t
Конструкція корпусу OpenAccess дозволяє виконувати швидку заміну рулону етикеток. Інтуїтивно зрозуміле управління реалізоване за допомогою лише однієї багатофункціональної кнопки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Метод печати | Термотрансферная печать |
| Скорость печати | 152 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная длина печати | 990 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB+Ethernet |
| Максимальная рабочая температура | 41 град. |
| Минимальная рабочая температура | 4 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Серый |