




4 005 ₴
Принтер гетикеток Xprinter XP-470B USB - Це пристрій для друку будь-якої необхідної Вам інформації на термоетикетках шириною від 20 до 108 мм зі швидкістю до 152 мм/с. Його універсальність та функціонал дозволяє швидко та якісно друкувати будь-які типи інформації: штрих коди, QR коди, шрифти, текст, логотипи та зображення.
Тип підключення:
Для додаткового налаштування принтера необхідно використовувати сервісну утиліту Xprinter Test Diagnostic Tool, яка знаходиться в розділі "Завантаження".
Друк
Максимальна ширина рулону паперу становить 118 мм, а ширина друку – 108 мм (4.25”). Процес друку полягає у формуванні зображення на термочутливій етикетці за допомогою термоголовки з роздільною здатністю 203 dpi. Під впливом високої температури відбувається прояв тексту або зображення в місцях нагріву етикетки.
Xprinter XP-470B використовується для маркування продукції, а також створення товарно-транспортних накладних (ТТН Нова Пошта, ТТН Укрпошта) для логістичних компаній. Відмінні технічні характеристики забезпечують високу швидкість друку та відмінну якість зображення.
Робочий ресурс
В термопринтері використовується якісний термоелемент із великим запасом міцності (ресурс до 30км), який забезпечить безперебійну та тривалу експлуатацію обладнання. Рекомендований обсяг друку до 3000 етикеток на добу.
Рекомендується очищати спиртом друкувальну термоголовку принтера після кожної зміни рулону – це дозволить значно підвищити термін експлуатації.
Сумісність із програмами
Для формування дизайну етикетки надається програма BarTender. Принтер сумісний з усіма операційними системами, а драйвера можна завантажити на нашому сайті. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації та обліку, а також CRM-системами на базі Windows/Linux/Mac/Android, включаючи програми, що використовуються компанією «Нова Пошта».
Типи штрих-кодів, які може друкувати принтер:
Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, EAN та UPC 2(5) digits add -on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR code
Мова команд та керування принтером:
TSPL, EPL, ZPL, DPL
Компактні габарити
Принтер має невеликі розміри і для його встановлення не потрібно багато місця.
Розміри: 240мм (D) x 212мм (W) x 172мм (H)
Вага: 1.58кг
Параметри блоку живлення:
DC 24V, 2.5A, 60W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 118 мм |
| Діаметр втулки | 20 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |