





3 315,25 ₴
Принтер етикеток XP-233B Bluetooth + USB – це інноваційний пристрій, що поєднує функції двох типів принтерів в одному компактному корпусі. З цим принтером ви можете легко друкувати як етикетки, так і чеки, що робить його універсальним принтером для роздрібних точок продажу, торгових точок та інших підприємств, де потрібний друк етикеток або чеків. Завдяки своїй універсальності, принтер Xprinter XP-233B пропонує використання двох принтерів в одному (або як чековий принтер або як принтер етикеток), що економить місце на робочому столі.
Характеристики принтера етикеток Xprinter XP-233B Bluetooth+USB
Характеристики чекового принтера Xprinter XP-233B USB+Bluetooth
Чековий принтер етикеток Xprinter XP-233B простий в експлуатації завдяки наявності кнопок паузи та прокручування, а також світлодіодних індикаторів стану пристрою. Він є досить компактним, що дасть вам встановити його на невеликому робочому місці. При цьому вартість Xprinter XP-233B залишається приємно низькою. Дана модель підійде для невеликих складських приміщень або торгових точок, кафе, аптек, оскільки вона належить до класу середньої продуктивності принтерів.
У принтері Xprinter XP-233B наявність Bluetooth дозволяє підключити принтер до мобільних пристроїв, що робить його особливо зручним для використання як касовий принтер у мобільних торгових точках.
Bluetooth підключення принтера дозволяє зменшити кількість кабелів, що значно спрощує встановлення та підключення, а також економить місце, що може бути особливо зручним у разі використання принтера на обмеженій робочій поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 101 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Діаметр рулону | 100 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, Bluetooth |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 137 мм |
| Вага | 1.18 кг |