








6 610,92 ₴
Zebra GK420d – настільний термо принтер для друку етикеток. Рекомендується для використання на складах, в логістичних компаніях, виробничих цехах, де необхідно друкувати до 4 тис. етикеток на день. Основна сфера застосування - друк ТТН для логістичних компаній та служб доставки (Друк ТТН Нової Пошти, ТТН Укрпошти)
Модифікації:
Специфіка термотрансферного принтера етикеток Zebra GK420d
Система самодіагностики та захисту принтера сповіщає про перегрів термоголовки за допомогою індикатора на передній панелі.
Переваги термотрансферного принтера етикеток Zebra GK420d
Конструкція корпусу OpenAccess дозволяє виконувати швидку заміну рулону етикеток. Інтуїтивно зрозуміле управління реалізоване за допомогою лише однієї багатофункціональної кнопки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 127 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная длина печати | 991 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 41 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |