




3 560 ₴
Zebra LP/TLP 2844 та Zebra LP/TLP 2844-Z - це настільний принтер з шириною етикетки до 108 мм.
Модифікація:
Принтер ідеально підходить для друку етикеток, ярликів, разових перепусток з текстом, графікою та різними видами штрих-коду. Основна сфера застосування - друк ТТН для логістичних компаній та служб доставки (Друк ТТН Нової Пошти, ТТН Укрпошти, Justin)
Особливості принтера Zebra LP/TLP 2844 та Zebra LP/TLP 2844-Z:
Zebra LP 2844 та LP 2844-Z – це термопринтер, на якому надруковані етикетки можуть зберігатися до 1 року.
Однак, варто врахувати, що інформація, надрукована методом прямого термодруку, схильна до стирання. Цей принтер не використовує фарбувальні стрічки - ріббони для друку.
Модифікації принтерів Zebra LP/TLP2844 та Zebra LP/TLP2844-Z - Відрізняються мовою програмування принтерів:
Zebra TLP 2844 - це термотрансферний принтер, який дозволяє друкувати термо і термотрансферним методом. Для термотрансферного друку потрібне встановлення в принтер фарбувальної стрічки - ріббона. Детальніше про вибір ріббонів Ви можете ознайомитись у нас на сайті у розділі - Витратні матеріали.
Гарантією якості цих принтерів є ім'я виробника, американської компанії Zebra – провідного лідера з виробництва етикеткових та карткових принтерів, а також сканерів штрих-кодів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 102 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная длина печати | 990 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 41 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Белый |