






4 227,50 ₴
Термотрансферний принтер Zebra TLP 2824 - Один з найкращих вузьких настільних принтерів етикеток, що добре зарекомендували себе як простий і надійний пристрій для маркування. Ця модель знята з виробництва - але досі успішно використовується для автоматизації бізнесу.
Архітектура продумана до дрібниць. Розташування оптичного датчика, що визначає початок кожної етикетки, дозволяє друкувати любі етикетки шириною від 24 до 58мм і навіть, виготовлені в два ряди. Для друку на принтері Zebra TLP-2824 можна використовувати етикетки намотані на втулку внутрішнім діаметром 25 мм - 41 мм. Для цього в термопринтері передбачені тримачі рулону, що пересуваються.
Основні характеристики принтера етикеток Zebra TLP-2824 наведені нижче:
Додаткові пристрої, які не входять в комплект, але можуть бути встановлені на принтер:
Призначення та сфери застосування: Будь-яка сфера, де потрібне маркування продукції та друк не більше 1000 етикеток на день
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Метод печати | Термотрансферная печать |
| Скорость печати | 89 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная ширина печати | 58 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | LAN (Ethernet) |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 85 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Белый |