




2 803,50 ₴
Принтер чеків Maxatec MT-200E – це якісна та ергономічна модель чекового принтера. Високоточний швидкісний друк (200мм/с),
яскравість та чіткість відтворення тексту та штрих-кодів будь-якої складності.
Термопринтер MT-200E може працювати з термопапером різної ширини від 50мм до 82.5мм, має автовідрізник з ресурсом 15 млн. циклів, датчик відкритої кришки та датчик закінчення паперу.
Підключення Maxatec MT-200E не вимагає модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB інтерфейс для підключення до комп'ютера чи ноутбука
Принтер чеків Maxatec MT-200E друкує як у горизонтальному, так і вертикальному положенні, а також має можливість кріпитися на стіну. Це надійна та якісна сучасна модель, яка стане чудовим помічником у будь-якій сфері торгівлі.
Підключення можливе за допомогою USB інтерфейсу.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 200 мм/с |
| Разрешение печати | 180 dpi |
| Максимальная ширина печати | 72 мм |
| Диаметр рулона | 80 мм |
| Диаметр втулки | 12.5 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |