





4 005 ₴
SRP-350plusII це багатофункціональний принтер, який має лінійну і точкову техніку друку, відрізняючись високою швидкістю видачі чеків. Bixolon SRP-350plusII здатний друкувати лінійні та двовимірні штрих-коди. Він укомплектований автоматичним обрізувачем, який розрахований на 1 800 000 відрізів, і якісною надійною термоголовкою, яка розрахована на навантаження 150 км друку.
Швидкість друку Bixolon SRP-350plusII сягає 250 мм/с в секунду, і це не єдина перевага. Принтер має USB 2.0 Highspeed інтерфейс, який може бути поєднаний з іншим додатковим інтерфейсом. Крім того, термопринтер може друкувати високоякісні чеки із щільністю від 108 dpi до 203 dpi (опційно) у двох кольорах.
Висока швидкість термодруку з низьким рівнем шуму. Оптимізовано механічні компоненти та ПЗ, що дозволяють друкувати швидко та стабільно.
Можливість друку лінійних та 2D штрих-кодів з різною щільністю друку.
Підключення Bixolon SRP-350plusII не потребує модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB інтерфейс для підключення до комп'ютера або ноутбука, також можна підключити грошову скриньку.
Підключення можливе за допомогою інтерфейсів підключення USB та RS-232.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bixolon |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 250 мм/с |
| Разрешение печати | 180 dpi |
| Максимальная ширина печати | 72 мм |
| Диаметр рулона | 83 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |