





2 403 ₴
Принтер третього покоління ODP200H-III-G це високошвидкісний термопринтер чеків із витонченими плавними лініями та малопотужною материнською платою із сертифікацією Energy Star*.
Цей швидкий принтер здатний проводити якісний 180 dpi. друк зі швидкістю 200мм/с і при цьому вміщувати рулони паперу діаметром до 102 мм. Є можливість друкувати чеки різної ширини (максимум 80 мм).
Принтер чеків ODP200H-III-G перемикається в режим очікування менш ніж через секунду після припинення роботи, забезпечуючи економію енергії в середньому не менше 30% втілюючи цінності Green IT більшою мірою, ніж будь-коли раніше.
Підключення ODP200H-III-G не потребує модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB інтерфейс для підключення до комп'ютера чи ноутбука
З'єднання можливе за допомогою USB інтерфейсу.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 200 мм/с |
| Разрешение печати | 180 dpi |
| Максимальная ширина печати | 80 мм |
| Диаметр рулона | 102 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Разные цвета |