




3 804,75 ₴
Чековий термопринтер POS-X EVO HiSpeed - встановлює планку швидкості та надійності. Розроблений для щоденної роботи в найсуворіших умовах POS-X EVO забезпечить необхідну стабільну продуктивність як на великих підприємствах так і в роздрібній торгівлі з великою інтенсивністю.
Середня швидкість друку термопринтера досягає 300мм в секунду. Це дуже вигідно за умов роботи з підвищеним потоком людей.
Якість друку: 180 точок на дюйм з шириною поля, що друкується 80 мм і автообрізанням. Термін служби термодрукуючої головки 160 км друку.
Керувати принтером досить легко. Він має цілком зрозумілий інтерфейс користувача. Вам не потрібно додатково навчати співробітників працювати з принтером.
Підключити принтер чеків POS-X EVO HiSpeed досить швидко та легко. Він чудово інтегрується в такі популярні версії операційних систем, як Linux та Windows. Це значно розширює можливість його застосування.
Підключення можливе за допомогою інтерфейсів підключення USB Type A + LPT
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 300 мм/с |
| Разрешение печати | 180 dpi |
| Максимальная ширина печати | 80 мм |
| Диаметр рулона | 83 мм |
| Диаметр втулки | 12.5 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |