






3 003,75 ₴
Це сучасний багатофункціональний принтер, який має лінійну і точкову техніку друку, відрізняючись високою швидкістю видачі чеків. Gprinter GP-U80300II здатний друкувати лінійні та двовимірні штрих-коди на будь-якому типі термопаперу. Він укомплектований автоматичним обрізувачем та якісною надійною термоголовкою, яка розрахована на навантаження в 150 км друку.
Середнья швидкість друку термо-принтера досягає до 300 мм в секунду. Це дуже вигідно за умов роботи з підвищеним потоком людей.
Корпус принтера дуже компактний, стильний та ергономічний, виконаний з удароміцного матеріалу і є стійким до різноманітних легких механічних пошкоджень, конструкція Gprinter GP-U80300II дозволяє встановлювати його як у горизонтальному, так і вертикальному положенні. Принтер надійно фіксується за рахунок прогумованих ніжок і не ковзає по гладкій поверхні.
Керувати принтером досить легко. Він має цілком зрозумілий інтерфейс користувача. Вам не потрібно додатково навчати співробітників працювати з принтером. Модель оснащена додатковими портами, завдяки чому можна підключити до принтера грошову скриньку, кухонний дзвінок та інші додаткові пристрої.
Підключити принтер чеків Gprinter GP-U80300II досить швидко та легко. Він чудово інтегрується в такі популярні версії операційних систем, як Linux та Windows. Це значно розширює можливість його застосування.
Gprinter GP-U80300II підтримує такі інтерфейси як: USB, RS-232, Ethernet.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gprinter |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 300 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная ширина печати | 72 мм |
| Диаметр рулона | 83 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB+Ethernet |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |