

2 803,50 ₴
Це новий високошвидкісний термопринтер спеціально розроблений для сфери обслуговування (кафе, бари, ресторани). Як і всі принтери ORIENT оснащений вбудованим звуковим сигналом.
Принтер володіє інноваційним дизайном, а також герметичною верхньою кришкою, що робить його стійким до пролиття рідини та потрапляння пилу. Фронтальне розміщення виходу друку та зручність використання в обмеженому просторі високо оцінили професіонали.
Робота термо-принтера заснована на використанні термопаперу, особливою властивістю якого є швидке реагування на зміни температури, і в залежності від сили нагріву відбувається зміна кольору та яскравість тексту що друкується.
Для корпусу принтера BTP-R580 було обрано спеціальний матеріал, здатний протистояти кліматичним та механічним впливам.
Оснащуватись принтер може такими інтерфейсами як: RS-232, LPT, USB 2.0
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orient |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 230 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 100 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |