





4 895 ₴
Принтер чеків Citizen-S651 якісна та ергономічна модель сучасного чекового принтера. Високоточний швидкісний друк, яскравість та чіткість відтворення графіки, великий запас міцності, економічність в енергоспоживанні – дана модель має величезну кількість переваг.
Термопринтер Citizen-S651 може працювати з термопапером різної ширини (57,5 мм, 60 мм, 80 мм, 83мм), має автообрізувач, датчик відкритої кришки, перегріву термоголовки, та датчик закінчення паперу.
Великий вибір шрифтів, довжини рядка та точкової роздільної здатності друку дозволяють налаштувати цю модель для будь-якої ситуації.
Швидкість друку також дуже вражаюча – 300 мм за секунду.
Принтер чеків Citizen друкує як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні, а також має можливість кріпитись на стіну. Це надійна та якісна сучасна модель, яка стане чудовим помічником у будь-якій сфері торгівлі.
Підключення можливе за допомогою USB інтерфейсу.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 300 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 83 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |