






5 117,50 ₴
Високошвидкісний термо-принтер чеків TM-T20II від компанії Epson, має високі показники надійності, володіє широким набором стандартної комплектації та розширеною функціональністю. Модель M267D призначена для інтеграції в POS-системи підприємств та сфери торгівлі.
Принтер забезпечує швидке та ефективне обслуговування покупців на точці продажу завдяки високій швидкості термального друку, що досягає 200 мм/сек. Висока роздільна здатність друку (203 dpi) гарантує якісну передачу текстової інформації, відтворення логотипів та штрих-кодів на чеку.
TM-T20II підтримує друк на рулонному папері шириною 58мм та 80мм та діаметром рулону до 83мм. Користувач може вибрати друк на широкому папері, щоб забезпечити високу інформативність чека або віддати перевагу друку на вузькому носії з метою скорочення витрат на витратні матеріали. Для друку на паперовій стрічці шириною 58мм потрібно встановити пластиковий обмежувач, який постачається в комплекті з принтером.
Epson заявляє 360 000 годин роботи принтера на відмову. Високий показник надійності забезпечує довготривалу роботу принтера без збоїв та, як наслідок, мінімальні витрати на ремонт та обслуговування принтера. Крім того, TM-T20II відповідає стандарту споживання енергії Energy Star, що гарантує низькі витрати власника на електроенергію.
У комплект поставки включений блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 200 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная ширина печати | 80 мм |
| Диаметр рулона | 83 мм |
| Диаметр втулки | 12 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |