




5 562,50 ₴
Принтер Epson TM-T88VI стане максимально економічним та інтенсивним помічником у точках продажу завдяки одночасній роботі як з традиційними POS-системами на базі PC, так і з Web і мобільними POS-сервісами. Створений спеціально для магазинів, барів та ресторанів принтер дозволяє впровадити новий інтерактивний спосіб спілкування з клієнтами. Він допомагає отримати максимальну вигоду від використання веб-орієнтованих та мобільних рішень без втрати функціональності традиційної системи POS на базі PC.
Універсальність принтера Epson TM-T88VI надає рітейлерам, власникам ресторанів, барів та іншим підприємцям отримати всі переваги веб-орієнтованих та мобільних POS – систем без втрати звичної функціональності, оскільки обидві системи можуть застосовуватись паралельно.
Це рішення дозволяє користувачеві перейти на більш швидкісний режим, запускаючи обидві системи паралельно, або повернутися до звичної схеми роботи.
Крім гнучкості підключення, Epson TM-T88VI забезпечує високу швидкість друку – до 350 мм/сек та надійність при інтенсивних навантаженнях. Більше того, функція зворотного підмотування паперу допомагає скоротити експлуатаційні витрати, не впливаючи на продуктивність пристрою.
Функція Server Direct Print дозволяє TM-T88VI друкувати безпосередньо із веб-сервера. Він також підтримує технологію Beacons для полегшення пошуку з мобільного пристрою найближчого принтера для друку, роблячи таким чином це рішення ідеальним для POS інфраструктури з великою кількістю інстальованих принтерів.
У той же час принтер підтримує технологію NFC (Near Field Communication): просто доторкніться до принтера планшетом або будь-яким іншим мобільним пристроєм, обладнаним NFC-модулем, для об'єднання пристроїв та їх подальшої спільної роботи.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 350 мм/с |
| Разрешение печати | 180 dpi |
| Максимальная ширина печати | 80 мм |
| Диаметр рулона | 83 мм |
| Диаметр втулки | 12 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB+Ethernet |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |