


3 003,75 ₴
Компактний термопринтер для чеків Epson TM-T88III має достатню швидкість друку. Створений з високою якістю та надійністю принтер TM-T88III друкує зі швидкістю до 150 мм/с Це ідеальне рішення для великих підприємств роздрібної торгівлі та готелів, де потрібний швидкий та безшумний друк з використанням невеликої кількості витратних матеріалів.
Підключення Epson TM-T88III не потребує модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB-інтерфейс для підключення до комп'ютера або ноутбука, а також роз'єм для підключення однієї або двох грошових скриньок.
Якість друку
Завдяки внутрішній пам'яті чековий принтер може друкувати графіку та логотипи, завантажені в його пам'ять. Epson TM-T88III якісно друкує вертикальні та горизонтальні одновимірні штрих-коди високої роздільної здатності, гарантуючи безпомилкову роботу сканера при зчитуванні.
Подібно до всіх термопринтерів Epson TM-T88III працює практично безшумно і відрізняється чудовим результатом друку. Для заправки нового рулону (ролика) термопаперу потрібно лише три кроки: відкрити принтер, вставити рулон, закрити кришку. Це значно спрощує роботу касира і скорочує термін навчання персоналу до мінімуму.
Доступні версії принтера з темним та світлим кольором корпусу.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 150 мм/с |
| Разрешение печати | 180 dpi |
| Максимальная ширина печати | 80 мм |
| Диаметр рулона | 83 мм |
| Диаметр втулки | 12 мм |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Разные цвета |