





3 310,80 ₴
Toshiba-TEC B-EV4d (B-EV4D-GS14-QM-R) – це компактний, простий у використанні та надійний принтер для друку етикеток.
Настільний термопринтер етикеток Toshiba TEC B-EV4D – компактне обладнання, що поєднує універсальні функціональні можливості та простоту використання. Для заміни витратних матеріалів потрібно багато часу, так як механізм заправки інтуїтивно зрозумілий. За допомогою автоматичного доводчика стрічка з етикетками легко та швидко встановлюється у правильному положенні.
Принтер друкує етикетки в режимі прямого термодруку з роздільною здатністю 203 DPI. Підтримує різні мови програмування ZPL, EPL, DPL, IPL, що забезпечує швидку інтеграцію принтера в систему підприємства з мінімальною кількістю налаштувань.
Висока продуктивність та безвідмовність у роботі. Основним критерієм розробки даної моделі була максимальна продуктивність. Завдяки спеціальній двошаровій конструкції, внутрішній простір принтера захищений від механічних пошкоджень, проникнення вологи та пилу. У той же час, завантаження та заміна витратних матеріалів відбувається швидко та інтуїтивно зрозуміло, а автоматичний доводчик етикетки встановить витратні матеріали у правильному положенні. За рахунок цих характеристик досягається висока продуктивність, а час простою принтера зводиться до мінімуму.
Основні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 152 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная длина печати | 995 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB, LAN (Ethernet) |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 85 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Белый |