






6 207,75 ₴
Bixolon Metapace SRP-770II – Це перший принтер етикеток, розроблений на базі технологічних ресурсів компанії Samsung, який чудово зарекомендував себе на ринку POS-принтерів. Термопринтер SRP-770II відрізняється швидкістю друку до 127 мм/сек., функцією автоматичного розпізнавання різних мов програмування, таких як SLCS, BPL-Z, BPL-E, а також можливістю налаштування ширини паперу в діапазоні від 30 до 108 мм, що дозволяє використовувати принтер для друку як штрих-кодів, так і чеків. Гнучкість конфігурації системи забезпечується інтегрованими інтерфейсами, включаючи послідовний порт, паралельний порт і USB.
Інтерфейс підключення:
Характеристики
Драйвери Windows Драйвер, Linux CUPS Драйвер, Mac Драйвер, Virtual COM USB Драйвер, Утиліти, Label Artist™, Android SDK, Windows SDK
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bixolon |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 127 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная длина печати | 304 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Белый |