




15 575 ₴
Термотрансферний промисловий принтер етикеток Zebra ZM400 призначений для використання на виробництві, у сфері логістики, дистрибуції та інших сферах, де важлива продуктивність принтера, швидкість друку етикеток, захищеність від механічних пошкоджень, а також інтенсивність роботи.
Друкувати на принтері Zebra ZM400 можна у двох режимах термо та термотрансферному. У термо-режимі (прямий термодрук) необхідно використовувати етикетки з термошаром - термоетикетку. У термотрасферному режимі для друку застосовується спеціальна барвна стрічка (ріббон) та асортимент етикеток значно розширюється.
Термотрансферний друк. У термотрансферному режимі можна друкувати на паперових, поліпропіленових, картонних етикетках, а також на сатинових та нейлонових стрічках. Асортимент вибору матеріалів дуже великий і можна вибирати витратні матеріали під завдання виробництва.
Завдяки легкому встановленню ріббона та завантаженню рулону етикеток, простому налаштуванню за допомогою великого РК-дисплея та нескладному обслуговуванню друкуючих головок та валиків, принтер етикеток ZM400 практично універсальний у використанні.
Принтер етикеток Zebra ZM400 оснащений як трансмісійним, так і рефлективним датчиками, графічним дисплеєм 240х128 пікселів з підсвічуванням, автоматичним калібруванням, термоголовкою, що швидко змінюється, мовами управління завданнями ZPL, ZPLII, EPL і XML.
У стандартній комплектації є всі необхідні роз'єми: RS232, LPT, USB. Є модифікації принтерів із мережевим підключенням Ethernet.
Особливості принтера етикеток Zebra ZM400:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Страна производитель | США |
| Метод печати | Термотрансферная печать |
| Скорость печати | 254 мм/с |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Максимальная длина печати | 991 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 203 мм |
| Диаметр втулки | 76 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |