





15 575 ₴
Функціональність не обов'язково означає складність
Принтер Zebra ZD620 забезпечує відмінну якість друку, продуктивність, гнучкі можливості використання та простоту управління. Будучи представником нового покоління лінійки настільних принтерів Zebra, принтер ZD620 замінює популярну серію GX420 / GX430 та принтери ZD500 від компанії Zebra і перевершує звичайні настільні принтери за рахунок найвищої якості друку та найсучасніших функцій. Принтер ZD620 доступний у вигляді моделі прямого термодруку та термотрансферної моделі, він задовольняє вимогам застосування для різних завдань. Принтер Zebra ZD620 забезпечує першокласну ефективність, а також зручне керування, що потрібне для успішної роботи.
Зручність використання
Просте встановлення, налаштування або оперативне відновлення працездатності принтера за рахунок інтерфейсу з трьома кнопками та п'ятьма світлодіодними індикаторами стану або опційно додаткового інтерфейсу з десятьма кнопками та кольоровим РК-дисплеєм.
Гнучкі можливості впровадження та використання
Уже використовувані формати етикеток та програми, а також великі можливості підключення дозволяють підключитися до існуючої дротової або бездротової мережі або безпосередньо до будь-якого комп'ютера. ZD620 працює під управлінням Link-OS і підтримується багатофункціональними додатками, утилітами та інструментами розробника Print DNA, які забезпечують чудовий друк за рахунок кращої продуктивності, зрозумілого віддаленого керування та більш простої інтеграції.
Максимальна якість термотрансферного друку та простота управління
Принтери ZD620 забезпечують необхідну продуктивність, гнучкі можливості використання та простоту управління. Цей компактний висококласний настільний термотрансферний принтер гарантує якість друку промислового принтера, забезпечуючи високу швидкість та характеристики, найкращі у своєму класі.
Ширина друку:
Максимальна швидкість друку:
Способи підключення та зв'язку:
Роздільна здатність друку:
Датчики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Метод печати | Термотрансферная печать |
| Скорость печати | 152 мм/с |
| Разрешение печати | 300 dpi |
| Максимальная длина печати | 991 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB, LAN (Ethernet), Bluetooth |
| Максимальная рабочая температура | 41 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Серый |