






10 235 ₴
Термотрансферний принтер етикеток Zebra GX430t – настільний термотрансферний принтер для друку етикеток. Рекомендується для використання на складах, в логістичних компаніях, виробничих цехах, де необхідно друкувати до 6000 етикеток в день.
Специфіка термотрансферного принтера етикеток Zebra GX430t
Система самодіагностики та захисту принтера сповіщає про перегрів термоголовки за допомогою індикатора на передній панелі.
Переваги термотрансферного принтера етикеток Zebra GX430t
Габарити принтера – 19.1 x 19.3 x 25.4 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Страна производитель | США |
| Метод печати | Термотрансферная печать |
| Скорость печати | 152 мм/с |
| Разрешение печати | 300 dpi |
| Максимальная длина печати | 990 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Диаметр рулона | 127 мм |
| Диаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Тип штрихкода | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, другой |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB+Ethernet |
| Максимальная рабочая температура | 41 град. |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная влажность | 90 % |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |