

1,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гвинт М3 20мм DIN 912, клас міцності 12.9, високоміцний болт M3x20
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.3 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Ширина головки | 5.3 мм |
| Довжина болта | 23 мм |
| Розмір під ключ | 2.5 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М3 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 20 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 912 |