


1,78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластиковий болт М3 10мм із внутрішнім шліцом PH, Чорний нейлоновий болт M3*10 Nylon
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.6 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Ширина головки | 5.6 мм |
| Довжина болта | 12.5 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М3 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 10 мм |