


1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча шайба M6 DIN 125 сталь A2 M6x18x1 Stainless Steel Washer AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |