

425 ₴
Набір шестигранних біт H для шуруповерта та гайковерта, 8шт. L=150мм 1/4" HEX BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 150 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |