


1,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова фланцева гайка М3 Біла нейлонова шестикутна з фланцем M3 White plastic nut with flange
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 7.8 мм |
| Висота | 3.3 мм |
| Довжина | 3.3 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 7.8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М3 |
| Тип кріплення | Гайка |