



114,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір біт H (Hex) + S (Square) BROPPE L=25мм, 10 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний, Квадратний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | H1.5|H2|H2.5|H3|H4|H5|H6|S1|S2|S3 |
| Довжина біти | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |