


4,83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Болт M6 високоміцний 12.9 з шестигранною головкою і повною різьбою DIN 933 M6x20 Class 12.9 Bolt
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Ширина головки | 10 мм |
| Довжина болта | 24 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М6 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 20 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 933 |