


1,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Латунна проставка 5мм М2 різьбова стійка шестигранник для кріплення друкованих плат M2*5
Матеріал: Латунь
Міжплатна стійка для FPV дронів М2*5мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір різі | М2 |
| Тип кріплення | Стійка |
| Основні | |
| Метрична різь, М | 2 мм |
| Внутрішній діаметр | 2 мм |
| Зовнішній діаметр | 3 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Покриття | Без покриття |