


2,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гвинт М4 30мм DIN 912, клас міцності 12.9, високоміцний болт M4x30
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 6.8 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Ширина головки | 6.8 мм |
| Довжина болта | 34 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 30 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 912 |