

4,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова стійка гайка гвинт 20мм + 6мм М2.5 Чорна нейлонова ізоляційна колона M2.5*20+6мм
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 2.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 4.7 мм |
| Товщина шайби | 20 мм |
| Матеріал шайби | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М2.5 |
| Тип кріплення | Стійка |
| Довжина різі | 6 мм |