


3,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Болт М5 25мм з потайною головкою та внутрішнім шестигранником, клас міцності 12.9, стандарт DIN 7991, M5*25 12.9 Bolt
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З потайною головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4.1 мм |
| Ширина головки | 10 мм |
| Довжина болта | 25 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 20.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір різі | М5 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 25 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 7991 |