

2,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт M4 з шестигранною головкою і повною різьбою DIN 933 сталь A2 M4x16 Stainless Steel Bolt AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Ширина головки | 7 мм |
| Довжина болта | 19 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 16 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 933 |