

3,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова стійка гайка гвинт 5мм + 6мм М4 Чорна нейлонова ізоляційна колона M4*5+6мм
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Матеріал шайби | Пластик |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 6.9 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Стійка |
| Довжина різі | 6 мм |