



0,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ізоляційна пластикова шайба М4 0.5мм Чорна нейлонова шайба M4*8*0.5
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Внутрішній діаметр. | 4 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М4 |
| Тип кріплення | Шайба |