


0,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ізоляційна пластикова шайба М2.5 1мм Біла нейлонова шайба M2.5*5*1
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 2.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Внутрішній діаметр. | 2.5 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М2.5 |
| Тип кріплення | Шайба |