


0,89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гвинт М2 8мм DIN 912, клас міцності 12.9, високоміцний болт M2x8
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Діаметр головки | 3.6 мм |
| Висота головки | 1.8 мм |
| Ширина головки | 3.6 мм |
| Довжина болта | 9.8 мм |
| Розмір під ключ | 1.5 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М2 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 8 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 912 |