






239,40 ₴
Набір шестигранних біт L=80мм (7 шт.) з круглим хвостовиком Ø5мм стандарт 801 Wing Shank BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 80 мм |
| Тип хвостовика | Ø 5 мм WS 801 |
| Марка сталі | S2 |
| Стандарт біти | Метричний |