

6,93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конденсатор електролітичний JCCON 470мкФ 63В 13×21 мм LowESR 105°C
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність конденсатора | 470 мкФ |
| Номінальна напруга | 63 В |
| Особливості | LowESR, Високочастотний |
| Полярність | Полярний |
| Робоча температура | -40°C ... 105°C |
| Розмір конденсатора | 13×21 мм |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Тип монтажа | Наскрізний (THT) |
| Точність номіналу | ±20% (M) |