2,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конденсатор електролітичний Nichicon 1500мкФ 10В 10×16 мм Nippon Chemi-Con F 105°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nichicon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність конденсатора | 1500 мкФ |
| Номінальна напруга | 10 В |
| Особливості | LowESR |
| Полярність | Полярний |
| Робоча температура | -40°C ... 105°C |
| Розмір конденсатора | 10×16 мм |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Тип монтажа | Наскрізний (THT) |