

1,59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конденсатор електролітичний JCCON 680мкФ 10В 6×12 мм LowESR 105°C
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність конденсатора | 680 мкФ |
| Номінальна напруга | 10 В |
| Особливості | LowESR, Високочастотний |
| Полярність | Полярний |
| Робоча температура | -40°C ... 105°C |
| Розмір конденсатора | 6×12 мм |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Тип монтажа | Наскрізний (THT) |
| Точність номіналу | ±20% (M) |