4,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конденсатор електролітичний Nichicon 330мкФ 50В 10×25 мм Nippon Chemi-Con 105°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nichicon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність конденсатора | 330 мкФ |
| Номінальна напруга | 50 В |
| Особливості | LowESR, Високочастотний |
| Полярність | Полярний |
| Робоча температура | -40°C ... 105°C |
| Розмір конденсатора | 10×25 мм |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Тип монтажа | Наскрізний (THT) |
| Точність номіналу | ±20% (M) |