
93,49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конденсатор електролітичний Rubycon 10000мкФ 63В 35×60 мм 105°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubycon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність конденсатора | 10000 мкФ |
| Номінальна напруга | 63 В |
| Особливості | LowESR |
| Полярність | Полярний |
| Робоча температура | -40°C ... 105°C |
| Розмір конденсатора | 35×60 мм |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Тип монтажа | Наскрізний (THT) |
| Точність номіналу | ±20% (M) |