2,23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конденсатор електролітичний Nichicon 1000мкФ 6.3В 8×12 мм Nippon Chemi-Con 85°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nichicon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність конденсатора | 1000 мкФ |
| Номінальна напруга | 63 В |
| Особливості | LowESR |
| Полярність | Полярний |
| Робоча температура | -40°C ... 85°C |
| Розмір конденсатора | 8×12 мм |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Тип монтажа | Наскрізний (THT) |