



4 205,25 ₴
Принтер чеків Epson TM-L90 — це компактний термопринтер для друку етикеток і штрих-кодів високої якості. Ця модель без особливих зусиль підвищує продуктивність поштових відділень, аптек, супермаркетів та інших підприємств.
Практичний дизайн Epson TM-L90, автоматичний різак і захист від зам'яти паперу. Цей принтер забезпечить швидкий безперебійний термодрук етикеток і штрих-кодів зі швидкістю до 150 мм/с.
Принтер TM-L90 є одним із найефективніших принтерів, ви можете вибирати ширину паперу різних розмірів від 38 до 80 мм для друку чеків і етикеток.
Простота у використанні забезпечують тривалу й безперебійну роботу. Можливість використовувати великі та широкі рулони чекового паперу діаметром до 90 мм.
Компактний принтер чеків і етикеток, який можна встановити практично в будь-якому місці для швидкого, надійного й універсального друку.
До комплекту постачання входить блок живлення й USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 150 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 90 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |