

3 782,50 ₴
Термотрансферний принтер гетикеток Honeywell PC42t Plus
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Метод друку | Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 125 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 990 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |