







3 796,30 ₴
Принтер етикеток Xprinter XP-370B – Універсальний принтер з високою швидкістю друку та покращеними технічними характеристиками. Швидкість друку досягає до 152 мм / сек., а роздільна здатність друку - 203dpi. Рекомендоване навантаження друку – до 2 тисяч етикеток на добу.
Універсальність
Цей принтер універсальний і підходить як для друку чеків, так і для друку етикеток. Для друку на принтері XP-370B можна використовувати етикетки з шириною від 20 мм до 80 мм та мінімальним внутрішнім діаметром втулки 20 мм. Для використання етикетки і чекової стрічки різної ширини - передбачені пластикові тримачі, що пересуваються.
Тип підключення:
Друк
Ключовою перевагою є можливість використання принтера як для друку етикеток з підкладкою, так і для друку чеків. Тобто Xprinter XP-370B дозволяє друкувати чеки та етикетки на одному пристрої, просто змінюючи налаштування та витратні матеріали. Для того щоб перевести Ікспринтер XP-370B з режиму друку чеків до друку етикеток, необхідно просто замінити термоетикетку на термострічку, при цьому процес калібрування включається автоматично після закриття кришки. Принтер оснащений фотосенсорами, які визначають розміри, зазор та положення етикетки.
Також принтер обладнаний відділювачем етикеток, що значно зручніше при маркуванні товарів, де потрібне автоматичне зняття підкладки під час друку.
Термопринтер Xprinter XP-370B НЕ має функції автоматичного обрізкинадрукованої етикетки
Для формування дизайну етикетки надається програма BarTender. Принтер сумісний з усіма операційними системами, а драйвер Ви можете завантажити на нашому сайті. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації та обліку, а також CRM-системами на базі Windows / Linux / Mac / Android.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 100 мм |
| Діаметр втулки | 20 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+Ethernet |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 95 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 150.7 мм |
| Вага | 1.5 кг |