







3 871,50 ₴
Принтер етикеток Xprinter XP-420B - це пристрій для друку будь-якої необхідної інформації на термоетикетках шириною від 20 до 108 мм зі швидкістю до 152 мм/с. Його універсальність та функціонал дозволяє швидко та якісно друкувати будь-які типи інформації: штрих коди, QR коди, шрифти, текст, логотипи та зображення.
Тип підключення:
Для налаштування принтера LAN / Ethernet, для підключення та налаштування принтера по WiFi та налаштування бездротового з'єднання Bluetooth - Вам необхідно використовувати сервісну утиліту Xprinter Test Diagnostic Tool, яка знаходиться в розділі "Завантаження".
Друк
Максимальна ширина паперу складає 108 мм. Технологічний процес друку полягає у формуванні зображення на термочутливій етикетці за допомогою термоголовки з роздільною здатністю 203 dpi. Під впливом високої температури відбувається прояв тексту або зображення в місцях нагріву етикетки.
Термопринтер Xprinter XP-420B НЕ має функції автоматичного обрізання надрукованої етикетки та відділення надрукованої етикетки від підкладки.
Xprinter XP-420B використовується для маркування продукції, а також створення товарно-транспортних накладних (ТТН Нова Пошта, ТТН Укрпошта) для логістичних компаній. Відмінні технічні характеристики забезпечують високу швидкість друку та відмінну якість зображення.
Значний робочий ресурс
У термопринтері використовується якісний термоелемент із великим запасом міцності (ресурс до 30км), який забезпечить безперебійну та тривалу експлуатацію обладнання. Рекомендований обсяг друку до 2000 етикеток на добу.
Рекомендується очищати спиртом друкувальну термоголовку принтера після кожної зміни рулону – це дозволить значно підвищити термін експлуатації.
Сумісність із програмами
Для формування дизайну етикетки надається програма BarTender. Принтер сумісний з усіма операційними системами, а драйвер Ви можете завантажити на нашому сайті. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації та обліку, а також CRM-системами на базі Windows/Linux/Mac/Android, включаючи програми, що використовуються компанією «Нова Пошта».
Типи штрих-кодів, які можуть друкувати принтер:
Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN і UPC 2( 5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11, PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR code, Aztec.
Мова команд та керування принтером:
TSPL, EPL, ZPL, DPL
Компактні габарити
Принтер відрізняється досить невеликими розмірами і для його встановлення не потрібно багато місця.
215 мм (L) x 178 мм (W) x 155 мм (H)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 101 мм |
| Діаметр втулки | 25.4 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, Wi-Fi |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |