
98,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Напівглянцева етикетка 40х25 Vellum – Це паперова етикетка на підкладці. Для друку на етикетках Vellum знадобиться WAX – риббон (фарбувальна стрічка), який під впливом температури переносить текст або зображення на етикетку.
Напівглянцеву етикетку можна використовувати як у морозильній камері, в умовах глибокого заморожування, так і під впливом прямих сонячних променів.
Основні характеристики напівглянцевої етикетки 40*25 Vellum:
Друк: Друкувати можна ТІЛЬКИ на Термотрансферних принтерах із використанням ріббона.
Стійкість: Етикетку рекомендується використовувати у температурному діапазоні від -30 до +70°C та вологістю не більше 50%.
Термін експлуатації наклейок Vellum за оптимальних умов становить до 2-х років. При недотриманні умов зберігання або неправильної експлуатації наклейки втрачають свої властивості.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Тип поверхні паперу | Напівглянсова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір термоетикетки | 40х25мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип матеріалу | Vellum (Напівглянець) |
| Кількість у рулоні | 2000 шт. |
| Діаметр рулону | 98 мм |